Tepelné izolace

V rámci tepelných izolací jsme schopni nabídnout kompletní realizaci nejrůznějších projektů v oblastech energetiky, tepelného hospodářství, petrochemie a dalších průmyslových odvětvích.
Pro izolování využíváme izolační materiály z minerální plstí, skelného nebo keramického vlákna, PUR i PIR atd.
Jako povrchovou úpravu izolací využíváme nejrůznější druhy plechů. Zpracováváme především hliníkové, pozinkované a nerezové plechy, a to jak v lakovaném, tak v přírodním provedení. K tomu využíváme laserové a plazmové CNC stroje.

Máme zkušenosti s prováděním izolací nejrůznějších celků, např.:
• Izolace kotlů
• Izolace eletrostatických a látkových filtrů
• Izolace potrubí dálkového vytápění
• Izolace kolon
• Izolace rozvodů VZT
• Izolace turbín
• Izolace nádrží a tanků

Chladové izolace

V rámci chladových izolací máme zkušenosti z oblasti pivovarnického a potravinářského průmyslu.
Pro izolování využíváme různé druhy kaučukových izolací, PIR, ale i kombinované skladby izolačních souvrství.
Jako povrchovou úpravu izolací, pokud je požadována, využíváme nejrůznější druhy plechů. Zpracováváme především hliníkové, pozinkované a nerezové plechy na laserovém nebo plazmovém CNC stroji.

Akustické izolace

Nabízíme měření a hodnocení hlučnosti v pracovním prostředí, měření hlučnosti jednotlivých zdrojů, měření přenosu hluku, měření hlučnosti v životním prostředí komunální hluk – silnice, železnice atd.
Na základě naměřených hodnot hluku, nebo zadaných od objednatele, vypracujeme návrhy ke snížení hluku od ideových přes výkresovou dokumentaci po samotnou realizaci opatření pro snížení hlukové zátěže.
Pro snížení zátěže hlukem provádíme nejčastěji kapotáže a opláštění strojů, akustické kryty, tepelně-akustické izolace ventilátorů, kabiny, velíny v průmyslových závodech, dveře a okna s vysokou hodnotou vzduchové neprůzvučnosti, akustické obklady stěn a stropů, protihlukové stěny atd.

Máte zájem o konzultaci?

Ozvěte se nám a my pro Vás vymyslíme to nejlepší řešení.